1 2 3 4 5 6 7 8
4.03.2015 Моллюски семейства Unionidae в фондах Государственного природоведческого музея НАН Украины

Гураль-Сверлова Н.В., Гураль Р.И. Моллюски семейства Unionidae в фондах Государственного природоведческого музея НАН Украины, их конхологическая изменчивость и особенности диагностики [Электронный ресурс]. – 2015. – Режим доступа: http://www.pip-mollusca.org/page/epubl/unionidae.php – 4.03.2015. – Моллюски семейства Unionidae в фондах Государственного природоведческого музея НАН Украины, их конхологическая изменчивость и особенности диагностики. – ISBN 978-966-02-7540-9 (електронне видання).

На підставі матеріалів фондової колекції Державного природознавчого музею НАН України проаналізована мінливість конхологічних ознак представників родини перлівницевих (Unionidae), розповсюджених на території України та сусідніх з нею країн Центральної (Польща) та Східної Європи (Білорусь, Європейська частина Росії). Зважаючи на спільність видового складу уніонід, запропонований ілюстрований ключ може бути використаний не лише для України, але й для інших країн Центральної та Східної Європи. У роботі детально проаналізована мінливість конхологічних ознак, запропонованих різними дослідниками для діагностики окремих видів. Внутрішньовидова конхологічна мінливість перлівницевих проілюстрована численними фотографіями фондових матеріалів. Наявний також каталог музейної колекції Unionidae станом на кінець 2014 р.

Для зоологів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, вчителів біології, працівників природоохоронної сфери та музеїв природничого профілю, малакологів-аматорів.

Мінімальні системні параметри: процесор аналогічний Celeron-1300, 2Гб оперативної пам'яті, операційні системи Windows XP, Windows 7, Windows 8, Linux і MacOS, наявність браузера.Дане видання можна розміщати на сторонніх інтернет-ресурсах за умови, що там буде вказана точна бібліографія видання (див. вище), а в саме видання не буде внесено жодних змін.


Онлайн перегляд

Скачати (43 Мб)

1 2 3 4 5 6 7 8