1  2 3

Дітям – про молюсків (коротко і популярно)

У цій рубриці діти та їх батьки зможуть поступово познайомитися з найцікавішими наземними, прісноводними і морськими молюсками України та світу. Для цього ми не лише будемо періодично збільшувати кількість текстів. Ви можете також скачати усі наші тексти у вигляді pdf-файлів, кожен з яких має окрему обкладинку. Отже, при бажанні ви можете самі роздруковувати тексти та збирати їх в окрему книжечку.

Ви також можете наочно познайомитися з деякими наземними і прісноводними молюсками заходу України, середовищем, у якому вони живуть, на сторінках нашого видання: 50 найпомітніших молюсків Львова та околиць.

Ми також завжди будемо раді спонсорам, яких би зацікавило видання хоча б невеликої науково-популярної книжечки про молюсків. Такої літератури дуже бракує в наших школах.

10.04.2012 Складний вибір: з черепашкою або без неї

Складний вибір: з черепашкою або без неї

Близько 400 мільйонів років тому невеликі морські тварини почали освоювати нове для них середовище – сушу.

Читати далі ...

Скачати в pdf [4,0 Mb]

12.04.2012 Практичні диваки

Практичні диваки

У зоомагазині, на сувенірному ринку, а особливо у наших приморських містах або на курортах можна зараз побачити та придбати дивовижні черепашки, привезені з далеких, переважно тропічних морів.

Читати далі ...

Скачати в pdf [2,3 Mb]

14.04.2012 Чарівні лунки

Чарівні лунки

Не лише на дні теплих тропічних морів можна знайти молюсків з дивно забарвленими черепашками. У великих українських річках (Дніпрі, Дністрі, Південному Бузі, Сіверському Донці), у менших річках – їх притоках, у великих озерах або приморських лиманах живуть невеликі (довжина найбільших черепашок лише трохи перевищує один сантиметр), але чарівні створіння.

Читати далі ...

Скачати в pdf [2,3 Mb]

1  2 3