Наші піддомени

На даний час наша інтернет-програма, крім головного домену, має також наступні піддомени.

 

Скриншот сайту Наукові записки ДПМ НАНУ "Наукові записки Державного природознавчого музею" – офіційний сайт періодичного видання Державного природознавчого музею НАН України. Містить pdf статей, правила для авторів, резюме українською, російською та англійською мовами.

 
 

Скриншот сайту З молюсками по Україні "З молюсками по Україні" – педагогічний піддомен, що містить методичні рекомендації, спеціально підготовані нами презентації та роздатковий матеріал. Його матеріали можуть бути частково використані не лише вчителями, а й батьками та учнями, які хочуть поглибити свої знання із зоології.

Працює з 1 серпня 2013 року.

 

Скриншот сайту 'Моллюски в обьективе' Зізнайтеся: не завжди є настрій читати довгі тексти або навіть короткі коментарі. Інколи хочеться просто помилуватися красивими живими молюсками. А також поділитися з друзями посиланнями на цікаві фотографії цих тварин, знайдені в Інтернеті. Тому ми вирішили створити окремий піддомен Просвітницької інтернет-програми "Молюски" - "Моллюски в объективе".

Працює з 23 лютого 2014 року.

 

Скриншот сайту 'Відео.pip-mollusca.org' Піддомен створено для відеоматеріалів Просвітницької інтернет-програми "Молюски". У спеціально підготованих відеороликах ми покажемо не лише різні види молюсків та їх черепашки, але також наші зустрічі з іншими безхребетними та хребетними тваринами, дикими та культурними рослинами.

Працює з 18 травня 2014 року.

 

Скриншот сайту 'Дожди осеннего разлива' Навіть самий пристрасний малаколог не може усе життя захоплюватися лише молюсками. Життя кожної людини складне й багатогранне, що черговий раз підтверджує цей піддомен, який не має безпосереднього відношення до молюсків.

Працює з 1 січня 2014 року.