1
10.10.2014 Мультимедійний додаток на диску 'Вони живуть у Львові'

"Вони живуть у Львові" DVD-диск із матеріалами програми

Добірка відеоматеріалів Просвітницької інтернет-програми "Молюски", які демонструють зовнішній вигляд, поведінку і середовище життя 25 видів черевоногих молюсків і 3 видів двопарноногих багатоніжок. Хоча зйомки було проведено не лише у Львові, але й у його околицях (смт Оброшине Пустомитівського р-ну), усі показані види можна зустріти в адміністративних межах Львова. В якості бонуса на диск записані також науково-популярна брошура "50 найпомітніших молюсків Львова та околиць", її адаптована для iPad версія "Молюски Львова", ілюстровані розповіді з розділу "Дітям – про молюсків" та огляди найпопулярніших видів наземних, прісноводних і морських молюсків інтернет-програми у 2012 і 2013 рр.

Мінімальні системні параметри: ПК-сумісний комп’ютер з процесором аналогічним Celeron-1300, оперативною пам’яттю не менше 2Гб. Відображення відео гарантується лише в наступних версіях браузерів: Internet Explorer 9.0, Mozila firefox 3.5, Opera 10.5, Google Chrome 5.0 та Safari 3.0 та в новіших версіях перелічених браузерів.

Диск не є комерційною розробкою.
Його можна замовити, оплативши витрати на виготовлення і пересилку.

Вартість диска становить - 40 грн. (UAH), 130 рубл. (RUB), 4 дол. (USD)
Упаковання і пересилка по Україні - 20 грн. (UAH)
Упаковання і пересилка в країни СНД - 180 рубл. (RUB), 5 дол. (USD).
З питань придбання диску можна звертатися до Гураля Романа Івановича,
e-mail: gural.roman@gmail.com

Варіанти дизайну дисків

Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №1 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №2 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №3 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №4 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №5 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №6 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №7 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №8 ПДиск 'Вони живуть у Львові'. риклад оформлення диску №9 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №10 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №11 Диск 'Вони живуть у Львові'. Пример оформления диска №12
1